Mīmu vēsture #3 – Sieviete kliedz uz kaķi

Humors

Vēsture

Bildes kreisā daļa ir stop kadrs no realitātes šova “Real Housewives of Beverly Hills” jeb ”Īstās mājsaimnieces: Beverlihilsa” . Epizode iznāca 2011. gada 7. decembrī. Kadrā viena no dalībniecēm Teilore Armstronga strīda laikā sāka raudāt, bet viņas draudzene mēģināja viņu nomierināt. Nākamajā dienā izdevums “Daily mail” jeb ”ikdienas pasts” šo kadru publicēja rakstā par šova notikumiem.

Bilde, kura ir novietota labajā pusē – smieklīgs attēls ar kaķi Smudge jeb latviešu valodā Smadž, kas sēž pie salātu trauka ar uzrakstu “Viņam negaršo dārzeņi”. Pirmo reizi bilde tika publicēta 2018.gadā sociālajā tīklā “Tumblr”. Šis attēls ar kaķi uzreiz kļuvis par mīmu, bet ne ļoti slavenu.

Pirms savienojuma vienā mīmā, abi attēli tika izmantoti, kā reakcija Twitter un 4chan vietnēs.

Pirmo reizi sievieti un kaķi savienoja 2019. gada 1.maijā viens no soc. tīkla Twitter lietotājiem. Jau nākamajā dienā parādījās pirmais mīms, pamatojoties uz divu attēlu apvienošanos. Mīms ātri ieguva savu popularitāti internetā.

Nozīme

Visbiežāk mīms attēlo apjukumu no apsūdzības vai apmulsuma. Kaķis attēlo galveno mīma varoni, kas mierīgi nodarbojas ar savām darīšanām/lietām, bet sieviete attēlo cilvēku, kas novērš uzmanību un traucē mieru ar savām sūdzībām.

Piemērs:

Piemērs izveidots ar https://imgflip.com/memegenerator

Vāka attels no: https://www.flickr.com/photos/csb13/49103675042

5 comments

Atbildēt